![](https://le-cdn.website-editor.net/s/aec19dc0498b40809c8225a0009272c8/dms3rep/multi/opt/donbass-1920w.jpg?Expires=1674408627&Signature=cgXHG1V8lyyYBeXv9wUPm6nQFQPQX9tZnceCK22Up-sKmX~-o1dAbPpwOKOI5kn4h6DqoTi2cBhELxLm7A3KRYpWBbPVi~9K8feLUkn4hFw98CeXZXPiyvY2tEj9XZmsSSLEF0Su-AkjXr7snicYqZtp~4IjJrAOhaFlaUj1vmT1c~rSGAHpmOelivtgQk1S4tOl2uaS0RZbFR2yHSl4jcfTsusa969drkFHaBKY9~UZ~PK8i~2Hu9DWfR58qD6F3oLM84Dsrb29B3tkIHA8ICRC2hYu4PzLBfPutOFUOV3HN6Ec2jffu0o1m7xeJuTJkuoXBg6afKmaHNntAHhfFA__&Key-Pair-Id=K2NXBXLF010TJW)
Середа, 19 жовтня о 21:20 Фестиваль Willkommen Anderswo 5th HeimaTraum
НОВА СИМФОНІЯ ДОНБАСУ
У 2020 році берлінський музикант Юрій Гуржій, режисер Георг Гену, драматург Ден Гуменний та художниця Анастасія Тарханова разом з групою українських тьюторів проїхали різними містами Донбасу. Серед них – два міста, розташовані безпосередньо на лінії фронту (Попасна) або у прифронтовій смузі (Троїцьке).
Метою поїздки було створення музики, розробка театральних п’єс та зйомки фільмів разом з місцевими студентами.
Юрій Гуржій працював з молоддю над музичним альбомом NEW DONBASS SYMPHONY, у якому вони розповідають про свої прагнення, мрії, найпотаємніші думки та почуття, надії та болі на Донбасі.
Вперше альбом був публічно презентований у 2021 році в берлінському театрі “Панда” у форматі лайв-стріму та доступний для прослуховування, зокрема, на Apple Music та Spotify.
Через війну в Україні багато з цих молодих людей були змушені покинути свої домівки. Сьогодні вони живуть у Саксонії або навіть у Бауцені. З цими учнями виступять хореограф Юрій Гуржій, хореограф Яна Гуменна та команда MISTO 2 GO, презентують альбом у новому виконанні нова концертна версія альбому.
Проєкт MISTO 2 GO відбувається в рамках Програми Східного партнерства Федерального міністерства закордонних справ Німеччини.